Posilovna

Naše fitness se nachází v brněnské městské části Kohoutovice. Je situované hned vedle hlavní silnice, asi 30 metrů od zastávky MHD a ve zhruba stejné vzdálenosti se nachází i parkoviště pro auta. Rozloha našeho fitness je cca 500 metrů čtverečních. Fitness má dvě hlavní části - patra, kde ve spodní části jsou zejména stroje a činky a vrchní část je věnována kardiu a strojům na břicho. Ve spodní části je též funkční místnost pro cvičení s vlastní váhou (hrazdy), TRX, medicinbally, ketllebelly, švihadlo, resistenční gumy, gymbally atd.

Většina strojů u nás je od renomované značky Technogym, což zajišťuje cvičení na nejvyšší úrovni. Pro milovníky činek nabízíme činkárnu, kde máme jednoručky od 1 do 70 kg škálované po jednom kile! Dále nabízíme silový stojan na dřepy a mrtvé tahy, kde je možno naložit na činku přes 300 kg, leg press s 500 kg, hacken dřep a nově i klec na dřepy pro maximální bezpečí při vašich silových výkonech. Kombinace silových stanovišť se špičkovými stroji Technogym dělá z naší posilovny místo, kde si najdou své jak vyznavači silových tréninků, tak stoupenci izolovaných cviků na strojích.

V našem fitbaru se můžete občerstvit různými iontovými i klasickými nápoji, předtréninkovými formulemi, spalovači tuků, proteiny, gainery, tyčinkami, aminokyselinami a dalšími doplňky výživy.